INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS

Rama publikon shifrat. Ja sa do të investojmë në shëndetësi [VIDEO]

Publikuar më: 10:31 23-11-2017

Sistemi shëndetësor ka përplasur gjithnjë opozitën dhe shumicën. Por nëpërmjet një video të publikuar në facebook, shefi i ekzekutivit Edi Rama ka paraqitur mbështetjen në buxhet për këtë sistem.
Sipas kryeministrit buxheti për shëndetësinë për 2018 rritet 5% krahasuar me vitin që po lëmë pas, ndërsa investimet rritem me 35%.
Edi Rama:
“MIRËMËNGJES ?
dhe me këtë video informuese për mbështetjen e rritur me Buxhetin 2018 për Shëndetësinë që duam dhe kujdesin social për qytetarët më në nevojë, ju uroj një ditë të mbarë ??”

 

>

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00449395179749
    array(1) { ["section"]=> string(70) "rama-publikon-shifrat-ja-sa-do-te-investojme-ne-shendetesi-video-42797" }