INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rama nuk pret gjatë. I kundërpërgjigjet Metës dhe i dërgon Presidentit ‘provat e mëkatit’ të Genti Cakajt [FOTO]

Rama nuk pret gjatë. I kundërpërgjigjet Metës dhe i dërgon Presidentit ‘provat e mëkatit’ të Genti Cakajt [FOTO]

Publikuar më: 10:55 11-01-2019

Edi Rama nuk mund të pranojë qëndrimet e Presidentit Meta. Ndaj ai nuk pret shumë gjatë dhe i kundërpërgjigjet menjëherë në Twitter. Jo vetëm që ironizon duke thënë se këto qëndrime s’mund të jenë reagime të kreut të shtetit, teksa njofton se i ka përcjellë Presidentit të gjitha ‘provat e mëkatit’ të Genti Cakajt.

Edi Rama
"Mos e merrni seriozisht ju lutem, ose i ka vjedhur Doktorresha e Shkencave passwordin e faqes zyrtare ose pastaj është në atë fazën kur i bën thirrje popullit për të marrë armët, ngaqë s'di si të dalë nga gropa që i hap vetes! I çova provat e mëkatit ndaj Gentit dhe vuan tani?"

rama_per_dioktorreshen_e_shkencave.png

 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0085699558258057
    array(1) { ["section"]=> string(113) "rama-nuk-pret-gjate-i-kunderpergjigjet-metes-dhe-i-dergon-presidentit-provat-e-mekatit-te-genti-cakajt-foto-84093" }