INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Rama në Vlorë ‘kapet’ me gazetarët e qytetit : Jeni balli i…

Rama në Vlorë ‘kapet’ me gazetarët e qytetit : Jeni balli i…

Publikuar më: 16:12 02-12-2017

Ndërsa kryeministri Edi Rama vijon të vizitojë zonat e përmbytura në Vlorë dhe në Fier, nuk i ndal as thumbimet edhe me gazetarët.

Pas Fierit Rama shkoi në Vlorë në qendrën e pritjes e cila në 2015 u përmbyt.

‘Ju gazetarët e Vlorës që jeni balli i kazanit të padurimit e shihni vetë situatën’ iu drejtua Rama gazetarëve të pranishëm.

Ndërsa kureshtjes së gazetarëve për të pyetur edhe ministren Xhaçka, Rama shprehet:

“Mos kërkojmë të thotë gjë se është dy ditë pa shumë’.

Në fjalën e tij kryeministri tha se në sajë të ndërhyrjeve të bëra Lungomare nuk ka patur problem dhe se deri më tani në zonën e Fierit dhe Vlorës nuk janë shënuar bagëti e humbur.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0026998519897461
    array(1) { ["section"]=> string(61) "rama-ne-vlore-kapet-me-gazetaret-e-qytetit-jeni-balli-i-43718" }