INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Rama jep lajmin e mirë për shkodranët. Ura re e Bunës ka përfunduar!

Rama jep lajmin e mirë për shkodranët. Ura re e Bunës ka përfunduar!

Publikuar më: 09:10 29-12-2017

Kryeministri i vendit Edi Rama vijon traditën përshëndetjes së qytetarëve si çdo mëngjes. Sot kreu i qeverisë dedikimin e ka për shkodranët të cilëve u ka dhënë lajmin e mirë. Ura e lumit Bunë ka përfunduar rikonstruksionin dhe vazhdojnë punimet për Unazën e re të Vaut të Dejës si edhe të rrugës së re turistike Shkodër-Velipojë.

Statusi i Edi Ramës
MIRËMËNGJES ?
dhe me këto pamje nga Ura e rikonstruktuar e Bunës në Shkodër dhe të punimeve për Unazën e re të Vaut të Dejës si edhe të rrugës së re turistike Shkodër-Velipojë, ju uroj një ditë të mbarë

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0024909973144531
    array(1) { ["section"]=> string(72) "rama-jep-lajmin-e-mire-per-shkodranet-ura-re-e-bunes-ka-perfunduar-46184" }