INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Rama jep lajmin e madh për... [FOTO]

Rama jep lajmin e madh për... [FOTO]

Publikuar më: 10:30 09-11-2017

Tradita e Kryeministrit Edi Rama për ti uruar ditë të mbarë qytetarëve shqiptarë nëpërmjet rrjetit social facebook, ka vijuar edhe këtë të enjte me një tjetër transformim. Rama ka zgjedhur që të japë lajmin e madh për Rilindjen e Liqenit të Pukës.
Edi Rama:
“MIRËMËNGJES ?
dhe me këto pamje të kantierit të Rilindjes Urbane ku liqeni i Pukës, po transformohet nga një gropë e stërmadhe mbeturinash e ujrash të zeza, rrethuar nga ngrehinat pa leje që u shembën e pastruan, në një liqen të qytetit me shëtitore e mjedise rekreative përgjatë perimetrit të tij, ju uroj një ditë të qetë?”

 

rama.png

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0012919902801514
    array(1) { ["section"]=> string(32) "rama-jep-lajmin-e-madh-per-41408" }