INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS

Rama: “Ja çfarë hamë”? Komentuesi: Po na helmon [FOTO/VIDEO]

Publikuar më: 09:28 17-11-2017

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video ku ka paraqitur situatën në të cilën ndodheshin thertoret në vend. Por pas ndërhyrjes së qeverisë, kryeministri solli dhe ndryshimin e arritur në këto 45 ditë.
Edi Rama:
“MIRËMËNGJES ?
dhe me këtë pasqyrim të progresit të bërë për sigurinë ushqimore në 45 ditët e para të mandatit të ri, ju uroj një ditë të mbarë ?”
Kaq ka mjaftuar për të vërshuar komentet e shumta të qytetarëve, të cilët thonë se problem nuk është vetëm mishi por të gjitha produktet ushqimore. Madje kishte nga ata qytetarë, që jetonin jashtë vendit, që deklaruan të shqetësuar se helmohen sa herë që vijnë në Shqipëri. Ndërsa të tjerë kanë ngritur shqetësimin mbi datat e skandencave që fshihen shumë lehtë nga produktet ushqimore.

komentet_okkkkkkkk.png

 

 

 

komentet_2.png

 

 

 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00096917152404785
    array(1) { ["section"]=> string(59) "rama-ja-cfare-hame-komentuesi-po-na-helmon-foto-video-42199" }