INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Rama ironi të thellë kundër PD e LSI: “Bir o Lul vëllai kë të qaj më parë, vëllain apo motrën LSI

Rama ironi të thellë kundër PD e LSI: “Bir o Lul vëllai kë të qaj më parë, vëllain apo motrën LSI"

Publikuar më: 10:11 13-10-2017

Me tone të ashpra ironie ka qenë i gjithë fjalimi i Edi Ramës në foltoren e opozitës kundër opozitës. Vetëm një ditë pasi Lulzim Basha dhe kryetarja e LSI Monika Kryemadhi shpallën se do të bashkëpunojnë në opozitë kundër Edi Ramës, kryeministri ka ironizuar rëndë opozitën. 

Edi Rama:
“Edhe miku im Lulzim Basha pasi bëri akt liderdshipi me 18 maj e mohoi se u tremb, nga frëngjitë e Jozefinës dhe Patozit nga kryengritja në pallat, nga ofiqarët e SHQUP-it që humbën karriget, dhe u kthye te cadra e dasmave. E mohoi dhe ca bëri ripohoi politikën qorre, shurdhe, memece që për katër vite ju katandisi juve në gjysmagjel. Edhe LSI, që qetësinë dhe dashurinë e kthej në llapazanëri dhe vajmedetërinë e linjës së re. Bir o Lul vllai kë të qaj më parë ty a motrën tonë LSI që keni një hall”.

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0012791156768799
    array(1) { ["section"]=> string(100) "rama-ironi-te-thelle-kunder-pd-e-lsi-bir-o-lul-vellai-ke-te-qaj-me-pare-vellain-apo-motren-lsi-38843" }