INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Rama e pranon ka

Rama e pranon ka "mall" për Lulzim Bashën

Publikuar më: 10:16 13-10-2017

Në Kuvend po zhvillohet debati mbi zgjedhjen, ky Kryeministri Edi Rama ka mbajtur në fjalë të gjatë në Kuvend. Ndërsa kryetari i opozitës u ngrit në këmbë dhe u drejtua nga foltorja teksa kryeministri vijonte fjalën, Edi Rama pranoi se ka mall dhe malli është njerëzor.
Edi Rama:
Edi Rama
“Mos u ço se nuk kam mbaruar, o çuna largohuni, nuk kam mbaruar o Lul, ulu atje se nuk kam mbaruar akoma fjalën. Të mbaroj unë e pastaj hajde ti. Malli është ndjenjë njerëzore Sali, Sali, malli është njerzor,  e kapi papritur një mall dhe me erdhi përballë dhe u emocionova, por unë nuk e lija ta merrte fjalën para teje, para teje unë atij nuk ia lija fjalën. Se na hidhet Flamuri nga ballkoni i SHQUP po të mos merrje fjalën ti". 

 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0065910816192627
    array(1) { ["section"]=> string(45) "rama-e-pranon-ka-mall-per-lulzim-bashen-38848" }