INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Rama: Basha të përballet në gjyq me Nard Ndokën. Ja si i përgjigjet demokristiani

Rama: Basha të përballet në gjyq me Nard Ndokën. Ja si i përgjigjet demokristiani

Publikuar më: 10:35 13-10-2017

Edi Rama ka vijuar ironinë me opozitën demokrate. Por këtë radhë ai është marrë direkt me fjalën e Kryetarit ët PD Lulzim Basha. Duke cituar fjalë për fjalë kryetarin e opozitës tha se ai tashëm është në konflikt dhe duhet të përballet në gjyq me Nard Ndokën për të drejtën e autorit si filozof.
Edi Rama:
“Lulzim Basha tha peshkatari është peshku më i madh. Këto janë çështje që zoti Ndoka ti zgjidhë në gjyq me zotin Basha për të drejtën e autorit”.
Përgjigjen për këtë ia ktheu direkt Nard Ndoka
Nard Ndoka:
Kryeministri nuk meriton përgjigje edhe për faktin se është nën efektin e kokainës. Një doktor nga jashtë më thotë se shenjat e tij janë tipike kokaine. Meqë jeni admirues i shprehjeve të mija po ju them dhe shprehjen time: “Kush pin kokainë kryhet dhe nxihet”.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0043048858642578
    array(1) { ["section"]=> string(85) "rama-basha-te-perballet-ne-gjyq-me-nard-ndoken-ja-si-i-pergjigjet-demokristiani-38849" }