INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Rakitic: Nëse nuk e fiton Botërorin, Messi është...

Rakitic: Nëse nuk e fiton Botërorin, Messi është...

Publikuar më: 13:12 12-06-2018

Ivan Rakitic nuk ka kursyer elozhet për Lionel Messin i cili sipas tij është lojtari më i mirë në botë dhe se Kupa e Botës nuk do ta ndryshonte atë.

“Ai e meriton atë, por janë 32 vende që e kanë ëndrrën e njëjtë. Nëse e fiton në fund, të gjithë do të jemi të lumtur për të. Megjithatë, historia e tij nuk do të ndryshojë edhe nëse s’e fiton”- ka thënë lojtari kroat.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0038089752197266
    array(1) { ["section"]=> string(52) "rakitic-nese-nuk-e-fiton-boterorin-messi-eshte-61477" }