INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Radiohead sjell klipin më të trishtë dhe surrealist,

Radiohead sjell klipin më të trishtë dhe surrealist, "Lift" [VIDEO]

Publikuar më: 12:13 13-09-2017

I shkreti Thom Yorke! Në klipin e ri të Radiohead, “Lift”, lideri i grupit e gjen veten të ngecur në një ashensor ku nuk shkon kurkund, dy qese plastike në dorë dhe njerëz që hyjnë e dalin.

Me regji të Oscar Hudson, klipi i ri është ndoshta një nga ato klipe me efekte vizuale të lehta që Radiohead ka pasur ndonjëherë.
“Lift” ka qënë pjesë e albumit OK Computer (1997), por për një arsye apo tjetrën është lënë pas dore.

Shikoni videon më poshtë dhe shijoni muzikën e mirë dhe të vërtetë!

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0012021064758301
    array(1) { ["section"]=> string(68) "radiohead-sjell-klipin-me-te-trishte-dhe-surrealist-lift-video-36697" }