INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Qeni që leh, nuk kafshon [VIDEO]

Qeni që leh, nuk kafshon [VIDEO]

Publikuar më: 19:30 04-04-2018

Në të vërtet kështu është. Jemi mësuar që të shohim çdo ditë rrugëve të qytetit tonë qenë dhe mace pa një pronar.

Shumë prej nesh përpiqen t’i shmangin sa më shumë të jetë e mundur duke qenë se shpesh herë ata shfaqin shenja agresiviteti. Sa e vërtetë ëstë që qentë dhe macet janë agresiv dhe të rrezikshëm?

A duhet të ruhemi prej tyre apo t’i ndihmojmë? Për të marrë këto pergjigje klikoni më poshtë për të parë intervistën me Dr. Erko Priftin i cili na tregon se ku qëndron e vërteta.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.014803886413574
    array(1) { ["section"]=> string(35) "qeni-qe-leh-nuk-kafshon-video-54575" }