INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Që pas puthjes lesbike gjithmonë bashkë! Rita Ora dhe Bebe Rexha shfaqen në eventin më të fundit duke ''rrëzëllyer''[FOTO]

Që pas puthjes lesbike gjithmonë bashkë! Rita Ora dhe Bebe Rexha shfaqen në eventin më të fundit duke ''rrëzëllyer''[FOTO]

Publikuar më: 20:10 08-02-2019

Rita Ora përveç se një fenomen në industrinë muzikore ka një influencë të madhe edhe në atë të modës, prandaj me paraqitjet në publik këngëtarja kujdeset që të jetë e kuruar me trendet më të fundit. 28- vjeçarja dukej sensacionale e veshur me një fustan rozë e portokalli me pendë e dizenjo trëndafili

Më pas, festës i është bashkuar edhe një tjetër shqiptare Bebe Rexha.

Edhe kësaj radhe në Tapetin e Kuq Kuq të eventit “Artisti i ri më i mirë në Spotify 2019”, Rita shkëlqeu. 28- vjeçarja dukej sensacionale e veshur me një fustan rozë e portokalli me pendë e dizenjo trëndafili, ndërsa pak më vonë iu bashku edhe mikesha e saj, shqiptarja Bebe Rexha, e cila kishte zgjedhur për veten një fustan ngjyrë lejla, me dekolte të guximshme në formë “V-je”.

Bebe Rexha nga krahu tjetër kishte veshur një fustan ngjyrë vjollcë me bustin në formë V përpara.

Të dyja ishin kombinuar mjaft bukur për një event prestigjioz, të tillë. Në sy binte mungesa e Dua Lipës. Së fundmi këngëtaret shqiptare janë përfolur edhe për një bashkëpunim midis njëra-tjetrës, të cilën ne e presim me padurim.

rita_ora.jpg

rita_ora_2.jpg

rita_ora_3.jpg

rita_ora_4.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0026278495788574
    array(1) { ["section"]=> string(122) "qe-pas-puthjes-lesbike-gjithmone-bashke-rita-ora-dhe-bebe-rexha-shfaqen-ne-eventin-me-te-fundit-duke-rrezellyer-foto-86515" }