INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
“Që 5 vjeç me 30 vetë” Noizy bëhet nostalgjik dhe bën këtë postim [FOTO]

“Që 5 vjeç me 30 vetë” Noizy bëhet nostalgjik dhe bën këtë postim [FOTO]

Publikuar më: 19:04 10-11-2017

Shumë ndjekës janë dashuruar me fotot e Noizyt që prej fëmijerie por tashmë e cilësojnë si: “Që 5 vjeç me 30 vet”

Një ndër tekstet të cilët shqiptarët e kanë fiksuar shumë mirë është pjesa ku Noizy dhe cunat e OTR thonë “Jena me 30 vetë”. Mund të themi vërtet se kjo këngë është HIT pa diskutim. Noizy duket se këtë herë  është bere nostalgjik dhe ka postuar një foto ku shihet i vogel dhe më shumë shokë përreth.

“Para se të ikja per ne Londer... Bëj vetes tag nese je te kjo foto... Qe atehere me 30vet #BornLeader “ shkruan Noizy në këtë post ku komentet kanë qenë të shumta./intv.al/

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0013458728790283
    array(1) { ["section"]=> string(74) "qe-5-vjec-me-30-vete-noizy-behet-nostalgjik-dhe-ben-kete-postim-foto-41581" }