INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
“Qaj nëse duhet, nuk do zgjasë përgjithmonë”! Fansja zemërthyer i shkruan Rihannas për problemin e saj, ajo ia kthen! [FOTO]

“Qaj nëse duhet, nuk do zgjasë përgjithmonë”! Fansja zemërthyer i shkruan Rihannas për problemin e saj, ajo ia kthen! [FOTO]

Publikuar më: 15:32 23-06-2017

Kush tha që vipat janë arrogantë, të pasjellshëm dhe të vrazhdë?

Superylli i muzikës RnB ka ndihmuar një fanse që të tejkalonte zemrën e saj të thyer. Rihanna ka marrë një mesazh personal në Tëitter nga një fanse që e pyeste si të kalonte dhimbjen që lë pas një zemër e thyer. Nuk do ta besoni por këngëtarja 29 vjeçare mori kohën që t’i kthente përgjigje duke i dhënë dhe këshilla që jemi të bindur se fansja do t’i ruajë si fjalët më të shenjta. “Vetëm beso se zemra e thyer ishte një dhuratë në vetvete! Qaj nëse duhet, por nuk do zgjasë përgjithmonë!Do të gjesh dashurinë sërish dhe do të jetë edhe më e bukur! Gjatë kësaj kohë shijo gjithçka që ti je”! Duartrokitje nga salla për princeshën Riri.

fan.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0033490657806396
    array(1) { ["section"]=> string(122) "qaj-nese-duhet-nuk-do-zgjase-pergjithmone-fansja-zemerthyer-i-shkruan-rihannas-per-problemin-e-saj-ajo-ia-kthen-foto-30753" }