INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Puthje dhe përkëdhelje, kështu u kapën mat Justin Bieber dhe Selena këtë fundjavë [FOTO]

Puthje dhe përkëdhelje, kështu u kapën mat Justin Bieber dhe Selena këtë fundjavë [FOTO]

Publikuar më: 15:34 12-02-2018

Lidhja e tyre e shumëpërfolur vazhdon të jetë objekt diskutimi në media.

Edhe pas ribashkimit, ishte mamaja e Selenës që  u bë pengësë në bashkimin e tyre. Por gjithsesi çifti vazhdon të gjejë kohë për ta kaluar me njëri-tjetrin. Këtë të dielë Justin dhe  Selena janë  kapur mat nga paparazzi teksa kanë shijuar fundjavën bashkë. Ata janë fotografuar duke u puthur dhe përqafuar në rrugë dhe aspak të shqetësuar nga të sytë që i vështronin.

Selena do të udhëtojë drejt New York-ut për javën e modës dhe me të do jetë edhe Justin duke e shfrytëzuar këtë takim për të qëndruar më tepër bashkë duke qenë se edhe pak ditë po afron Shën Valentini.

Këngëtarja 25-vjeçare ka kaluar një fazë të depresionit dhe këtë periudhë nuk ka zhvilluar asnjë koncert apo nuk ka punuar për të sjellë një projekt të ri, pasi i është dedikuar kurës.

Untitled-8.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.015697002410889
    array(1) { ["section"]=> string(91) "puthje-dhe-perkedhelje-keshtu-u-kapen-mat-justin-bieber-dhe-selena-kete-fundjave-foto-50107" }