INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Punon në LAVAZH? Me siguri nuk e keni parë asnjëherë Stresin kështu [FOTO]

Punon në LAVAZH? Me siguri nuk e keni parë asnjëherë Stresin kështu [FOTO]

Publikuar më: 20:55 16-05-2018

Stresi fotografohet si asnjëherë më parë…

Reperi i famshëm shqiptar është ndër më të preferuarit e publikut dhe këtë e tregojnë milionat në YouTube apo koncertet e shumta në vend dhe jashtë. Por e kishit parë ndonjëherë Stresin në një lavazh duke larë makinën e tij?

Epo nesër do keni mundësinë ta shihni këtë moment në emisionin “Fun Day” në INTv me moderatore Fatma Methasani. Këtë gjë e ka bërë të ditur vetë moderatorja e dashur për publikun nëpërmjet një ‘insta story’ në Instagram-in e saj. Stresi gjithashtu do të jetë edhe i ftuari special ditën e nesërme në Fun Day. Bëni mirë mos e humbisni intervistën e tij nesër (e enjte) ora 15:00 me Fatmën!/intv.al/

fatma_st.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0021610260009766
    array(1) { ["section"]=> string(77) "punon-ne-lavazh-me-siguri-nuk-e-keni-pare-asnjehere-stresin-keshtu-foto-58588" }