INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Publikohet videoklipi i ‘Fifty Shades Freed’: Rita Ora shfaqet KUQ e ZI. Do mahniteni! [VIDEO]

Publikohet videoklipi i ‘Fifty Shades Freed’: Rita Ora shfaqet KUQ e ZI. Do mahniteni! [VIDEO]

Publikuar më: 17:25 26-01-2018

‘For You’ titullohet kolona zanore e filmit ‘Fifty Shades Freed’, këngë kjo e kënduar nga këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora dhe nga ish-pjesëtari i ‘One Direction’, Liam Payne. Padyshim është një sukses i vërtetë pasi kjo këngë për javëve rradhë ka kryesuar top listat botërore. Por deri dje ka qenë në versionin audio, ndërsa sot u lançua edhe videoklipi i këngës. Rita shkëlqen me dukjen e saj dhe fustani kuq e zi na emocionon akoma më shumë nga vetë fakti se është Rita, ajo që e vesh. Nuk duhet harruar edhe Liam duket më së miri. Por për të mos humbur kohë, shihni klipin më mirë dhe shuani kureshtjen... Do mbeteni pa fjalë!

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011551380157471
    array(1) { ["section"]=> string(93) "publikohet-videoklipi-i-fifty-shades-freed-rita-ora-shfaqet-kuq-e-zi-do-mahniteni-video-48637" }