INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Publikohet performanca e Rita Orës në ‘MTV EMA’. Këngëtarja me origjinë shqiptare ‘djeg’ skenën e Webley! [VIDEO]

Publikohet performanca e Rita Orës në ‘MTV EMA’. Këngëtarja me origjinë shqiptare ‘djeg’ skenën e Webley! [VIDEO]

Publikuar më: 15:36 14-11-2017

Këngëtarja me origjinë shqiptare ka qenë në qendër të vëmendjes që pas ditës së diel.

Ajo ishte në qendër të titujve të shumë medieve të botës për shkak të veshjes së saj që nga tapeti i kuq ku u shfaq me robdeshambër dhe peshqir në kokë, e deri tek ndërrimi i 12 palë veshjeve të tjera gjatë spektaklit të madh të “MTV EMA”.

Përveçse drejtuese e ceremonisë, ajo ka performuar në skenë këngë nga reportazhi i saj ndër to edhe këngën e saj më të re “Anywhere”. Ishte vërtet fantastike, performanca e saj e ka “ndezur” skenën e Webley.

Për më shumë shikoni videon e mëposhtme:

 

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00097990036010742
    array(1) { ["section"]=> string(111) "publikohet-performanca-e-rita-ores-ne-mtv-ema-kengetarja-me-origjine-shqiptare-djeg-skenen-e-webley-video-41925" }