INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Publikohen më në fund fotot intime me fytyrë! Ky është i dashuri që Marina Fara na e ka mbajtur të fshehtë [FOTO]

Publikohen më në fund fotot intime me fytyrë! Ky është i dashuri që Marina Fara na e ka mbajtur të fshehtë [FOTO]

Publikuar më: 19:19 08-06-2018

Prej shumë kohësh Marina Fara është në qendër të vëmendjes në mediat rozë. Jo vetëm se është vajza e Eli Farës apo prej historive të shumta të lidhjeve për të cilat është përfolur, por fotot seksi janë arsyeja kryesore. Vajza e këngëtares Eli Fara tërheq goxha vëmëndje me format e saj trupore të cilat nuk heziton asnjëherë se ekspozuari.

Prej muajsh ajo u nda nga i fejuari biznesmen por shpejt ka gjetur dashurinë e re. Është vetë Marina që sa herë i jepet mundësia shpërndan foto e video me të dashurin e ri si nga krevati ashtu edhe duke u puthur në rrugë gjithë pasion, por fytyrën nuk na e ka zbuluar asnjëherë.

Mirëpo sot pas kaq shumë kohësh, më në fund ajo e ka shuar vetë kuriozitetin duke publikuar një kolazh me fotot e tyre ku nuk ja fsheh më të dashurit fytyrën me emoji. Çifti në njërën prej fotove shfaqen duke u puthur dhe djali emri i të cilit nuk dihet ende, duket shumë simpatik.

rina.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0033731460571289
    array(1) { ["section"]=> string(116) "publikohen-me-ne-fund-fotot-intime-me-fytyre-ky-eshte-i-dashuri-qe-marina-fara-na-e-ka-mbajtur-te-fshehte-foto-61125" }