INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Publikohen kufjet e reja Sennheiser por sa keq që kushtojnë shumë

Publikohen kufjet e reja Sennheiser por sa keq që kushtojnë shumë

Publikuar më: 12:03 03-12-2018
Momenti i Sennheiser True Wireless është, në një aspekt, një copë teknologjie ëndërrash. Ata tingëllojnë absolutisht fantasike, duke eklipsuar cilësinë e zërit të çdo gjëje tjetër që ka ardhur para tyre në këtë kategori. Por, njerëzimi është ende larg perfesionit të kufjes së vërtetë wireless, kështu që ata kanë disa karakteristika të pa përmbushura, duke përfshirë një çmim të frikshëm prej $ 299.99. I tillë është kostoja e kësaj pajisje teknologjike, megjithëse këto kufje të reja ja vlejnë vërtet.
Instagram Banner
Earbuds Momentum janë mjaft të mëdha dhe të fuqishme . Ata mbushin zgavrën e veshit dhe pastaj zgjasin pak më tej, megjithëse jo aq të mëdha si disa modele të tjera të kufjeve Bluetooth. Në pikën e tyre më të gjatë, ata janë gati të njëjtën gjatësi si AirPods e Apple, dhe ata janë dukshëm më të trashë. Një përfitim i madh i dizajnit të tyre voluminoz është se momentet ofrojnë izolim të madh të zhurmës. Një dobësi e madhe që AirPods e Apple . Këto nuk do të zëvendësojnë veshët tuaj, por ata e bëjnë të qetë mjedisin rreth jush. ©insmart.al

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0027821063995361
    array(1) { ["section"]=> string(71) "publikohen-kufjet-e-reja-sennheiser-por-sa-keq-qe-kushtojne-shume-80537" }