INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
PUBG shfaqe racist dhe...

PUBG shfaqe racist dhe...

Publikuar më: 16:25 10-07-2018

PUBG, loja e dytë më e luajtur Battle Royale, po sjell një update të ri.Shprehja e famshme e lojës ëinner ëinner chicken dinner do te kthehet ne ëinner ëinner dog dinner për versionin kinez. Dikush ne Tëitter ka quajtur lojën si raciste dhe përgjigjia ka qenë e papranueshme. Thjesht shikoni vetë këtë përgjigjë dhe vlersojeni po ashtu vetë.46f2dc42-74ae-497a-b4da-d39a591c1f71.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0030679702758789
    array(1) { ["section"]=> string(28) "pubg-shfaqe-racist-dhe-64531" }