INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pse?! Rita Ora merr vendimin e papritur që ne me siguri nuk do e bënim, por edhe na befasoi të gjithëve! [FOTO]

Pse?! Rita Ora merr vendimin e papritur që ne me siguri nuk do e bënim, por edhe na befasoi të gjithëve! [FOTO]

Publikuar më: 20:18 23-05-2018

Çfarë ka ndodhur Rita? 

Rita Ora është një ndër këngëtaret e cila ka korrur shumë sukses anembanë botës dhe sa herë i është dhënë mundësia, është shprehur se është krenare që është shqiptare.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan me ndjekësit e saj foto të ndryshme nga koncertet apo edhe nga përditëshmëria.

Por, ditën e sotme Rita i ka mërzitur të gjithë me një foto të postuar në Instastories, në profilin e saj në Instagram. “Jam e lodhur nga teknologjia”, kështu ka shkruar ajo në foton që ka postuar duke i bërë të gjithë të mendojnë se çdo të ndodhë më pas.

Rita ndoshta po heq dorë nga rrjetet sociale, ndoshta kjo është në mirë të saj, por ne nuk na betet gjë tjetër veçse të presim.

rit.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00095415115356445
    array(1) { ["section"]=> string(111) "pse-rita-ora-merr-vendimin-e-papritur-qe-ne-me-siguri-nuk-do-e-benim-por-edhe-na-befasoi-te-gjitheve-foto-59367" }