INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pse me akrepët do përjetoni seksin më të mirë? Zbulojeni tani!

Pse me akrepët do përjetoni seksin më të mirë? Zbulojeni tani!

Publikuar më: 15:22 08-11-2018
Akrepët janë  misteriozë dhe të zjarrtë.
Nëse partnerin e keni një akrep, mendojeni veten me fat. Sipas intv.al janë disa arsye pse janë më të mirët në shtrat:
1. Krijojnë atmosferë të nxehtë seksuale
Akrepi, lidhet sensualitetin. Nëse e vini re apo jo akrepët, kanë një atmosferë seksuale  të habitshme rreth tyre. Partnerët e tyre kuptojnë mjaft mirë këtë gjë!
2. Janë 100% pasionantë dhe nuk ndalin derisa edhe partnerin ta kënaqin
Kjo shenjë është e njohur për një vendosmëri për të marrë atë që duan. Nuk është një dashnor egoist, do bëjë  çfarë të nevojitet për t’ju  kënaqur.
3. E bëjnë seksin me emocion 
Seksi te Akrepi ka të bëjë me afërsinë dhe unitetin me partnerin e tyre. Nëse dëshironi të ndiheni si mbretër, merrni në shtrat një Akrep. Disa njerëz, sipas intv.al që kanë fjetur me akrepë mund ta krahasojnë atë me një përvojë shpirtërore.
Burimi: Bolde
Përshtati: Anisa Bega
 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.007673978805542
    array(1) { ["section"]=> string(66) "pse-me-akrepet-do-perjetoni-seksin-me-te-mire-zbulojeni-tani-78042" }