INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Pse kështu? Ky veprim i Gigi Hadid me Selena Gomez me siguri ka acaruar motrën e saj Bella Hadid! [FOTO]

Pse kështu? Ky veprim i Gigi Hadid me Selena Gomez me siguri ka acaruar motrën e saj Bella Hadid! [FOTO]

Publikuar më: 16:55 08-05-2018

Mbrëmjen e kaluar është zhvilluar “Met Gala” ku në tapetin e kuq kaluan shumë VIP-a që tërhoqën vëmendjen me veshjet e tyre të mrekullueshme.  E kemi të vështirë të zgjedhim se kush u paraqit më bukur, por realisht na bëri shumë përshtypje një takim mes Gigi Hadid dhe Selena Gomez. Do thoni ju pse? Me siguri e mbani mend që Bella Hadid ka qenë në një lidhje me këngëtarin e suksesshëm The Weeknd, por lidhja e tyri mori fund.

Menjëherë pas ndarjes, këngëtari kanadez u hodh në krahët e Selena Gomez dhe kjo romancë i çuditi të gjithë. Çfarë takimi ëë, Gigi Hadid me vajzën që “i mori” të dashurin motrës së saj!
Kushedi si do jetë ndjerë Bella kur ka parë këto foto kaq të ëmbla!

collageGOMSZ.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0024449825286865
    array(1) { ["section"]=> string(106) "pse-keshtu-ky-veprim-i-gigi-hadid-me-selena-gomez-me-siguri-ka-acaruar-motren-e-saj-bella-hadid-foto-57702" }