INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pse gjithë ky vrer?! Pasi e krahasuan me Rihannën, Era Istrefi dhe kënga e BOTËRORIT ''masakrohen'' nga fansat: Ktheni...[FOTO]

Pse gjithë ky vrer?! Pasi e krahasuan me Rihannën, Era Istrefi dhe kënga e BOTËRORIT ''masakrohen'' nga fansat: Ktheni...[FOTO]

Publikuar më: 15:47 27-05-2018

Zëri femëror që dëgjohet në hitin e kampionatit botëror “Rusi 2018”, është i yllit shqiptar, Era Istrefit. Nuk ka shqiptar që nuk mbeti pa e komentuar pjesëmarrjen e këngëtares Era Istrefi, në himnin e Kampionatit Botëror të Futbollit dhe komentet për të ishin me të vërtetë shumë pozitive saqë e krahasuan edhe me këngëtaren nga Barbadosi, Rihanna.

Por sigurisht që ka edhe shumë nga ata fansa të cilët nuk janë të kënaqur aspak nga kjo këngë e cila do të jetë zyrtarja e Botërorit dhe në postimin e profilit zyrtar të “Fifa World Cup” në Instagram kanë shprehur pakënaqësinë e tyre ndaj këngës duke e quajtur “të tmerrshme” dhe pjesa më e madhe kanë kërkuar Shakirën, pasi kënga e saj “Ëaka Ëaka” e botërorit të 2010-ës, ka bërë namin. 

collagewd.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

  LIKE Shqip Top 10

  poll
  Article Logic
  Execution time: 0.0026228427886963
  array(1) { ["section"]=> string(121) "pse-gjithe-ky-vrer-pasi-e-krahasuan-me-rihannen-era-istrefi-dhe-kenga-e-boterorit-masakrohen-nga-fansat-ktheni-foto-59789" }