INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Pse dha dorëheqjen Visho Ajazi? Kreu i PD zbulon arsyen

Pse dha dorëheqjen Visho Ajazi? Kreu i PD zbulon arsyen

Publikuar më: 13:48 30-10-2017

Pas mbledhjes së grupit kuvendor të Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka folur mu motivet që shtynë kreun e SHISH Visho Ajazin të japë dorëheqjen.
Lulzim Basha:
“Kam konstatuar të njëjtën gjë, mundësinë e presioneve ndaj kreut të dorëhequr të SHISH-it. Por një gjë është e sigurtë që një SHISH, që harton raporte për përfshirjen e Policisë në trafikun e drogës është halë në sytë e pushtetit dhe Edi Ramës. Nuk kam konkluzion tjetër veç presionit politik. Mendoj se po bëhet gjithçka për të fshehur aferën e Tahirit. Bota nuk do të lejojë që Shqipëria të kthehet në një shtet të dështuar të zotëruar nga bandat. Kjo çështje nuk do të mbyllet por do të hapet në ditët në vijim”.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011799335479736
    array(1) { ["section"]=> string(60) "pse-dha-doreheqjen-visho-ajazi-kreu-i-pd-zbulon-arsyen-40427" }