INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pritjes i erdhi fundi! Publikohet himni i Botërorit ku këndon Era Istrefi dhe mund ta dëgjoni këtu, është SUPER [AUDIO]

Pritjes i erdhi fundi! Publikohet himni i Botërorit ku këndon Era Istrefi dhe mund ta dëgjoni këtu, është SUPER [AUDIO]

Publikuar më: 20:11 24-05-2018

Të gjithë prisnin të publikohej nesër, por mund ta dëgjoni tani!

E gjithë bota do të dëgjojë zërin e Era Istrefit e cila do të këndojë himnin e Botërorit që do të luhet në Rusi. Flitet që klipi do të publikohet nesër në datën 25 maj, por sot në sajte të ndryshme në internet ka qarkulluar kënga e Will Smith, Nicky Jam e Era Istrefit e titulluar ‘Live it up’.

Degjojeni tani dhe na thoni nëse ju pëlqen!

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.010061979293823
    array(1) { ["section"]=> string(80) "pritjes-i-erdhi-fundi-publikohet-himni-i-boterorit-ku-kendon-era-istrefi-d-59498" }