INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Pritjes i erdhi fundi! Capital T dhe 2po2 publikojnë “Ulu” [VIDEO]

Pritjes i erdhi fundi! Capital T dhe 2po2 publikojnë “Ulu” [VIDEO]

Publikuar më: 15:57 13-09-2017

Më në fund Capital T dhe 2po2 publikojnë “Ulu”…

Capital T dhe 2po2 vetëm pak kohë pas publikimit të këngës “Kujt pi kallxon”, vijnë me një kenge të re. Vetëm pak minuta më parë, në kanalin e reperit Capital T në YouTube është publikuar kënga me titull “Ulu”. Capital T iu është rikthyer bashkëpunimeve me xhaxhain e tij, Besnikun apo i njohur më shumë si 2PO2. Dyshja kishte paralajmëruar nëpërmjet rrjeteve sociale se këtë të mërkurë do të publikohej projekti i tyre më i ri dhe kështu treguan se e mbajtën fjalën e dhënë. “Ulu” ka një stil tërësisht hip hop dhe kjo këngë pritet të jetë hiti i radhës prej dyshes./intv.al/

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0006248950958252
    array(1) { ["section"]=> string(67) "pritjes-i-erdhi-fundi-capital-t-dhe-2po2-publikojne-ulu-video-36715" }