INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pritja mori fund! Elvana Gjata dhe Ledri publikojnë këngën e re, por nuk qenkan vetëm! Shihni çfarë i thotë ajo reperit! [VIDEO]

Pritja mori fund! Elvana Gjata dhe Ledri publikojnë këngën e re, por nuk qenkan vetëm! Shihni çfarë i thotë ajo reperit! [VIDEO]

Publikuar më: 18:31 02-07-2018

Si se paskemi kuptuar! 

Prej disa javësh është përfolur gjatë për një bashkëpunim të mundshëm mes tyre dhe më fund erdhi. Është publikuar kënga e re e Elvana Gjatës në bashkëpunim me Ledri Vulën, por surpriza ishte këngëtari i ri John Shahu i cili edicionin e fundit mori pjesë në “Kënga Magjike”. Kënga mban titullin “Mike” dhe ka ardhur me një klip të bukur, tipik veror dhe flet për atë vajzën që iku dhe mërziti djalin.

Me klip interesant, me muzikë shumë të bukur e me tekst “cool”, me siguri do të jetë një nga këngët që do të na shoqërojë gjatë gjithë verës.

Elvana ka lajmëruar ndjekësit e saj në Instagram për lançimin e këngës ku është shprehur se e do shumë këtë këngë. Ajo i thotë Ledrit që është një mik i mirë, por vlerëson edhe zërin e John Shahut, artistit të ri që jeton në Australi.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0078239440917969
    array(1) { ["section"]=> string(128) "pritja-mori-fund-elvana-gjata-dhe-ledri-publikojne-kengen-e-re-por-nuk-qenkan-vetem-shihni-cfare-i-thote-ajo-reperit-video-63537" }