INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Prej shtatzënisë?! Loredana paska marrë një vendim drastik dhe sigurisht që ka bërë shumë mirë! [FOTO]

Prej shtatzënisë?! Loredana paska marrë një vendim drastik dhe sigurisht që ka bërë shumë mirë! [FOTO]

Publikuar më: 20:38 11-10-2018

Prej disa muajsh Mozzik dhe Loredana po përfliten se janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Por dyshja e njohur emuzikës nuk ka pranuar kurrë diçka të tillë publikisht edhe pse kanë nënkuptuar se thashethemet janë të vërteta përmes postimeve dedikuar njëri-tjetrit.

Herën e fundit ishte Loredana ajo që uroi partnerin e saj për ditëlindje duke nënkuptuar pritjen e madhe, por pa përmendur një fëmijë dhe një postim i ditës së sotme nga Mozzik sikur nënkuptonte që ai do të bëhet baba.

E siç duket, Loredana ka marrë një vendim shumë të rëndësishëm gjatë kësaj periudhe. Burime të Prive kanë treguar se këngëtarja ka hequr dorë nga pirja e duhanit për shkak të shtatzënisë.

Ajo ka qenë konsumuese e duhanit dhe këtë e vërtetonte sa herë që bënte video të cilat i publikonte në Instagram, megjithatë, tani Loredana nuk e konsumon më.

 

12l.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0036189556121826
    array(1) { ["section"]=> string(103) "prej-shtatzenise-loredana-paska-marre-nje-vendim-drastik-dhe-sigurisht-qe-ka-bere-shume-mire-foto-74939" }