INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pranë konsumatorit/ Marketingu digjital, Vodafone në konferencën All WEB [VIDEO]

Pranë konsumatorit/ Marketingu digjital, Vodafone në konferencën All WEB [VIDEO]

Publikuar më: 17:10 11-10-2018

Teknikat e reja të marketigut digjital apo biznesve online ka qenë temat e një konference ndërkombëtare All Web të organizuar ditën e sotme me mbështetjen e Vodafone dhe Le Spot. Duke marë në konsideratë prespektivën e Vodafon rrjetit me performancën më cilësore në treg, Marjola Xhelili ka prezantuar modelin e kësaj kompania celulare, e cila në epokën digjitale nuk bën më monolog me konsumatorin po lidhja është në mënyrë direkte.
Interesimi në Shqipëri është rritur dhe organizimi i këtyre eventeve sipas oragnizatorëve sjell eksperienca për segmente të ndryshme marketing dhe teknikat.
Konferenca ALL Web është organizuar për vitin e tretë radhazi. Ekspertët ndajnë eksperienca dhe risi me fokus transformimin digjital të së ardhmes.

Ndiqni videon

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0074849128723145
    array(1) { ["section"]=> string(63) "prane-konsumatorit-marketingu-digjital-vodafone-ne-konfer-74921" }