INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Prag fejese dhe ende nuk keni zgjedhur unazën? 'Brides' ju sjell unazat ideale për ju [FOTO]

Prag fejese dhe ende nuk keni zgjedhur unazën? 'Brides' ju sjell unazat ideale për ju [FOTO]

Publikuar më: 19:36 04-01-2018

Duke pasur parasysh kohën e vitit, ku instagrami dhe portalet janë të mbushura me lajme fejesash dashur pa dashur jeni futur dhe ju në këtë botë.

Cila është unaza ideale për mua? Cilat janë trendet e këtij viti?

Këto janë disa nga pyetjet që mundon çdo femër.

Duke bërë disa googolime ju sjellim unazat trend të këtij viti sipas revistës prestigjioze 'Brides' .

02-Shield-Diamond-Jemma-Wynne.jpg03-East-West-Lizzie-Mandler.jpg04-Eternity-Band-Lizzie-Mandler.jpgBea-three-stone-Ring-yg-pm-wd_1024x1024.jpgnesting-suite-19_1024x1024.jpg07-Rose-Gold-Selin-Kent.jpg08-Oval-Diamond-Selin-Kent.jpgUnique-engagement-rings-nature-inspired-leaves-adelia-s_11fe3b87-b8b7-482e-997f-adf6a32da26e_1024x1024.jpg140665-product_name1389130245.jpg2018-engagement-ring-trend-242657-1511197845683-product.600x0c.jpg2018-engagement-ring-trend-242657-1511197845191-product.600x0c.jpg2018-engagement-ring-trend-242657-1511197834350-product.600x0c.jpg2018-engagement-ring-trend-242657-1511197843825-product.600x0c.jpg2018-engagement-ring-trend-242657-1511197842777-product.600x0c.jpg2018-engagement-ring-trend-242657-1511197842375-product.600x0c.jpg2018-engagement-ring-trend-242657-1511197841373-product.600x0c.jpg2018-engagement-ring-trend-242657-1511197835728-product.600x0c.jpg2018-engagement-ring-trend-242657-1511197846184-product.600x0c.jpg2018-engagement-ring-trend-242657-1511197844226-product.600x0c.jpg2018-engagement-ring-trend-242657-1511197843414-product.600x0c.jpg2018-engagement-ring-trend-242657-1511197847563-product.600x0c.jpg2018-engagement-ring-trend-242657-1511197840835-product.600x0c.jpg2018-engagement-ring-trend-242657-1511197835021-product.600x0c.jpg2018-engagement-ring-trend-242657-1511197836377-product.600x0c.jpg2018-engagement-ring-trend-242657-1511197838752-product.600x0c.jpg2018-engagement-ring-trend-242657-1511197839280-product.600x0c.jpg2018-engagement-ring-trend-242657-1511197846930-product.600x0c.jpg2018-engagement-ring-trend-242657-1511197841877-product.600x0c.jpg1.jpgcoverrr.jpg01-Open-Ring-Jemma-Wynne.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

  LIKE Shqip Top 10

  poll
  Article Logic
  Execution time: 0.00087809562683105
  array(1) { ["section"]=> string(93) "prag-fejese-dhe-ende-nuk-keni-zgjedhur-unazen-brides-ju-sjell-unazat-ideale-per-ju-foto-46652" }