INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Pozon me Cara Delevingne në tapetin e kuq, por të gjithë e kanë mendjen te gjoksi i Ririt! [FOTO]

Pozon me Cara Delevingne në tapetin e kuq, por të gjithë e kanë mendjen te gjoksi i Ririt! [FOTO]

Publikuar më: 10:17 26-07-2017

Ajo e djeshmja ishte vetëm antipasta!

Pas një kohe të shkurtër në të cilën shmangu kontaktin me prozhektorët, vajza e keqe Riri po i bën të gjithë të kthejnë kokën nga ajo, për të dytën ditë radhazi. Dje u fol për gjoksin e saj shpërthyes të cilin me vështirësi e mbajti në vend, dhe sot u përsërit e njëjta histori. Bukuroshja 29 vjeçare u shfaq në premierën e filmit të saj “Valerian and The City of a Thousand Planets” në Paris ku i la të gjithë me gojë hapur. Rihanna pozoi krah një supermodeleje si Cara Delevingne, por sërish të gjithë sytë ishin të drejtuar vetëm tek ajo. Ylli i muzikës RnB i la të gjithë gojëhapur me gjoksin që duket se çdo ditë është gati për t’i shpërthyer. Presim që veshja e saj ta tradhëtojë, nga dita në ditë...

rih1.jpg

rih2.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0014948844909668
    array(1) { ["section"]=> string(99) "pozon-me-cara-delevingne-ne-tapetin-e-kuq-por-te-gjithe-e-kane-mendjen-te-gjoksi-i-ririt-foto-33128" }