INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Portugezi bëhet talenti më i kërkuar në Evropë, klauzola 120 milionë euro i vetmi faktor pengues

Portugezi bëhet talenti më i kërkuar në Evropë, klauzola 120 milionë euro i vetmi faktor pengues

Publikuar më: 15:39 23-04-2019

Joao Felix është emri më i ri, i cili po trondit futbollin europian. Talentit i Benfikës duket si emri tjetër i madh, që mund të kontribuojë në historinë e futbollit dhe të gjitha skuadrat e mëdha janë në luftë për të. Juventusi duket më afër portugezit dhe për këtë pritet të ndikojë C.Ronaldo.

Nga krahu tjetër PSG dhe Real Madrid nuk ngelen mbrapa, ndërkohë problemi i madh për talentin ngelet zgjidhja e kontratës. Benfika kërkon plot 120 milionë euro, një shumë e frikshme.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0085170269012451
    array(1) { ["section"]=> string(101) "portugezi-behet-talenti-me-i-kerkuar-ne-evrope-klauzola-120-milione-euro-i-vetmi-faktor-pengues-92115" }