INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Policia e Shtetit refuzon kërkesën e opozitës për protestë 48 orëshe

Policia e Shtetit refuzon kërkesën e opozitës për protestë 48 orëshe

Publikuar më: 21:34 15-03-2019

Kërkesa e opozitës për një protestë 48 orëshe është refuzuar nga Policia e Shtetit.

Protesta sipas planit do të nisë në orën 11 dhe nuk do të vazhdojë siç u kërkua, edhe të dielën.

Ndërkohë policia ka shtuar sigurinë dhe ka marrë masa duke blinduar gjithë zonën para Parlamentit.

Protestuesit nuk do të lejohen në rrugën “Ismail Qemali” dhe në rrugën “Papa Gjon Pali”.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.010509967803955
    array(1) { ["section"]=> string(74) "policia-e-shtetit-refuzon-kerkesen-e-opozites-per-proteste-48-oreshe-89231" }