INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Pogba i bllokuar në fushë, ja pse Mourinho humbi durimin [FOTO]

Pogba i bllokuar në fushë, ja pse Mourinho humbi durimin [FOTO]

Publikuar më: 18:42 12-02-2018

Jose Mourinho ka humbur durimin me talentin francez Paul Pogba i cili i kushtoi Manchester United plot 89 milion paund.


Pogba pati një performancë shumë të ulet në ndeshjen e të dielës ku "Djajtë e Kuq" humbën në transfertë me Newcastle. Mesfushori u zëvendësua nga Mourinho pas 65 minutash lojë.


Talenti francez ende nuk e ka gjetur vendin e tij tek United dhe kjo nxitur kritikat e shumta nga tifozët dhe ekspertët e futbollit. Disa zëra thonë që ai është një lojatar i lojës, por i mungon disiplina e mbrojtjes.
Pogba u zëvendësuar nga 36-vjeçari Michael Carrick gjatë ndeshjes së të shtunës dhe Jose Mourinho e komentoi këtë zëvendësim si një lehtësim për ekipin e tij.

f1d0e36e-113e-43ea-a1f0-2128696f2e66.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.003065824508667
    array(1) { ["section"]=> string(66) "pogba-i-bllokuar-ne-fushe-ja-pse-mourinho-humbi-durimin-foto-50125" }