INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Po, po kunatë me motrat Hadid! Dua Lipa kapet ‘MAT’ me vëllain e Bellës dhe Gigit në video[VIDEO]

Po, po kunatë me motrat Hadid! Dua Lipa kapet ‘MAT’ me vëllain e Bellës dhe Gigit në video[VIDEO]

Publikuar më: 21:08 24-06-2019

Prej kohësh në shtypin rozë qarkullon lajmi se Dua Lipa ndodhet në një lidhje me Anwaar Hadid, vëllain e motrave të famshme Bella dhe Gigi Hadid.

Këtë e ka vërtetuar edhe fakti se Dua prej kohësh nuk shihet më në shoqërinë e Isaac Carew, me të cilin thuhet se janë ndarë.

Deri më tani nuk kishim asnjë provë për këto zëra, por një video e siguruar nga “iconstyle.al” ka nxjerrë me zë dhe figurë momentet kur Dua shihet nënë shoqërinë e Anwar.

Në videon në fjalë, Dua shihet pranë modelit i cili mban tortën në dorë, teksa miqtë i këndojnë këngën e ditëlindjes.

Gjithashtu, mësohet se dyshja ka qenë së bashku në një muze në Malibu, çka ka shtuar edhe më shumë zërat se mes tyre ka nisur një romancë.

Burime pranë Lipës bënë të ditur për “Prive.al” se lidhja e saj me Anwar ka nisur që në kohën kur ajo dhe Isaac ishin ende bashkë.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0071091651916504
    array(1) { ["section"]=> string(98) "po-po-kunate-me-motrat-hadid-dua-lipa-kapet-mat-me-vellain-e-belles-dhe-gigit-ne-video-video-97049" }