INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Po mendoni të bëni një tatuazh por se dini ende se çfarë? Këto janë disa nga tatuazhet më të pëlqyera të momentit [FOTO]

Po mendoni të bëni një tatuazh por se dini ende se çfarë? Këto janë disa nga tatuazhet më të pëlqyera të momentit [FOTO]

Publikuar më: 15:25 01-04-2018

Tatuazhet janë një formë e guximshme e shprehjes së vetvetes. Mirëpo presioni për të zgjedhur drejtë figurën dhe vendin ku do e bëni tatuazhin është stresues. Zbuloni të gjitha tatuazhet më të bukura që do të mbizotërojnë në 2018./intv.al/

 

fe1114ab4644f553297342d80f6aec80.jpgeesdf.PNGdsafc.PNGcover_2.jpgcover_1.jpgauto_tato-11522585767.pngauto_Screenshot_101522585764.pngauto_Screenshot_91522585764.pngauto_Screenshot_81522585765.pngauto_Screenshot_71522585765.pngauto_Screenshot_61522585766.png6939276a9fa2e6d4bcecda5c72f538d0.jpg9178de9788792efa77011be191f0f0a9.jpg9a7add453af05d4f20bad645d35608bb.jpg3dd2741406c7a6db28066a41ff449fd9.jpgsfcas.PNG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0071349143981934
    array(1) { ["section"]=> string(123) "po-mendoni-te-beni-nje-tatuazh-por-se-dini-ende-se-cfare-keto-jane-disa-nga-tatuazhet-me-te-pelqyera-te-momentit-foto-54250" }