INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Po, ju mund të vishni dhe sandale gjatë dimrit [FOTO]

Po, ju mund të vishni dhe sandale gjatë dimrit [FOTO]

Publikuar më: 14:42 06-01-2018


Pavarësisht se jemi në sezonin e dimrit kjo nuk ju ndalon të mos vishni sandale.

Sipas stilistëve janë disa modele sandalesh që të lejojnë ti përdorësh dhe gjatë stinës së ftohtë duke i kombinuar me disa çorape.

Se cilat janë modelet që mund të vishen gjatë kësaj kohe jua sjellim më poshtë.

Mos i humbisni!

921990174e54bb5853c7dddd362ae2fe.jpgimage_2.pngimage_12.jpgimage_11.jpgimage_9.jpgimage_8.jpgimage_1.pngimage_7.jpgimage_6.jpgimage_5.jpgimage_4.jpgimage_3.jpgimage_2.jpgimage_1.jpgimage.pngimage.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0010149478912354
    array(1) { ["section"]=> string(56) "po-ju-mund-te-vishni-dhe-sandale-gjate-dimrit-foto-46795" }