INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Po ju e patë? Noizy shfaqet krah yllit ndërkombëtar në Shqipëri [FOTO]

Po ju e patë? Noizy shfaqet krah yllit ndërkombëtar në Shqipëri [FOTO]

Publikuar më: 19:43 19-04-2018

Pak muaj më parë Noizy u bë pjesë e një bashkëpunimi me dy reperë ndërkombëtarë, të cilët kanë një fame të madhe jo vetëm në Shqipëri edhe Gjermani por edhe me gjerë. Bëhet fjalë për ZUNA dhe AZET, ky i fundit një repër shqiptar që repon në gjermanisht edhe pse jo shumë i njohur për shqiptarët pasi që në fëmijëri ai u largua nga Kosova drejt Gjermanisë. Azet së fundmi ndodhet në Shqipëri krah Noizyt, ku mbrëmjen e kaluar e kaluan në Sarandë, ndërkohë sot edhe grupi KMN, ku bëjnë pjesë reperët që kanë famë më të madhe në Gjermani. Pas HIT-it të parë “Number 1”, kënga e tyre më e re titullohet “KRIMINELL“./intv.al/

058b8f51-ac9d-48ea-8185-e9d6d8fd71d3.jpg

f0997a5c-4e0b-498a-b272-38d75ceea300.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.003032922744751
    array(1) { ["section"]=> string(73) "po-ju-e-pate-noizy-shfaqet-krah-yllit-nderkombetar-ne-shqiperi-foto-55781" }