INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Po ju do e njihnit?! Shihni si “maskohet” Ronaldo për të shmangur kamerat dhe fansat [FOTO]

Po ju do e njihnit?! Shihni si “maskohet” Ronaldo për të shmangur kamerat dhe fansat [FOTO]

Publikuar më: 20:59 10-01-2018

Cristiano Ronaldo është munduar në maksimum të shmangë njerëzit gjatë një nate me miqtë e tij. Ylli i Real Madrid Ronaldo e dashuron të qenurit në qendër të vëmendjes dhe ka krijuar një markë miltu-milionë euro duke maksimizuar profilin e tij publik.

Por edhe 32-vjeçari ka nevojë të qëndrojë larg lenteve të aparateve ndonjëherë, dhe ai bëri më të mirën e tij të mos binte në sy në kryeqytetin spanjoll.
Ronaldo ishte duke shijuar një mbrëmje të bukur mes miqve të tij në Madrid gjatë pushimit.

Dhe kur është njohur nga tifozët dhe fotografët që prisnin jashtë, ai vendosi ta bënte sa më të vështirë punën e tyre. Kështu që ish-lojtari i Manchester United mbështolli veten e tij me një shall, duke lënë vetëm sytë jashtë.
Më pas hyri në makinë dhe u largua bashkë me një nga miqtë e tij por pa hequr shallin nga koka. 

collagerinio.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0030999183654785
    array(1) { ["section"]=> string(91) "po-ju-do-e-njihnit-shihni-si-maskohet-ronaldo-per-te-shmangur-kamerat-dhe-fansat-foto-47196" }