INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Po bëheni gati për plazh dhe s’dini çfarë të shkruani në fotot në INSTAGRAM? Hidhini një sy këtyre 34 shprehjeve nëse s’përtoni, do ju ndihmojnë! [FOTO]

Po bëheni gati për plazh dhe s’dini çfarë të shkruani në fotot në INSTAGRAM? Hidhini një sy këtyre 34 shprehjeve nëse s’përtoni, do ju ndihmojnë! [FOTO]

Publikuar më: 15:39 10-06-2018

Sezoni i plazhit erdhi. Nisin pushimet me familjen, ditët në pishina apo dhe shumë aktivitete të tjera. Jemi shumë të sigurt që keni shumë plane për këtë sezon veror bashkë me shoqërinë tuaj dhe fotot në instagram nuk do të mungojnë. Do ja kaloni bukur dhe do jetë e vështirë për tu harruar, dhe mënyra më e mirë për ta bërë është duke dokumentuar çdo gjë. Mos u shqetësoni , këto shkrime do t'ju ndihmojnë që fotoja juaj në instagram të jetë e kompletuar.

Shkrep një selfie kur je ne pishinë bashkë me shoqen ose shokun tënd të ngushtë, ose nje sfidë me njëri tjetrin teksa qëndroni rreth nje zjarri. Madje duhet të kapësh edhe momentin kur era ngatërrohet me floket e tua teksa je duke i dhënë makinës e duke shkuar në një udhëtim.Ka kaq shumë gjëra për të bërë, por asgjë nuk duhet te ndalojë kur të jesh gati të fusesh fotot e tua në instagram, sidomos kur janë këto përshkrime gati për tu përdorur. Prandaj bëjë këtë verë epike, plot me aventura me njerëzit e tu të preferuar dhe shijoje, sepse vera sapo ka filluar.

Gjatë periudhës kur je në plazh.

1- "Girls just wanna have sun." 

2- "As free as the ocean." 

3- "Salty hair, don't care." 

4- "Tropic like it's hot.” 

5- "Seas the day." 

6- "All I need is a little vitamin sea.” 

7- "High tides and good vibes" 

8- "Sunshine on my mind." 

9- "Happy as a clam." 

10- "Girls just wanna have sun." 

11- "As free as the ocean." 

12- "Salty hair, don't care." 

13- "Tropic like it's hot.” 

14-"Seas the day." 

15- "All I need is a little vitamin sea.” 

16- "Good times and tan lines." 

Kur je në pishinë

1. "Life is cool by the pool." 

2. "Happiness is a day at the pool."

3. "The tans will fade, but the memories will last forever.” 

4. "You had me at Aloha."  

6. "Just keep swimming." 

Kur shkon në aventurë në vende të reja.

1-'Oh, the places you'll go." 

2. "And so, the adventure begins." 

3. "Travel. As much as you can. As far as you can. As long as you can. Life's not meant to be lived in one place." — Unknown

4. "Adventure is out there." 

5. "Fill your life with adventures, not things. Have stories to tell, not stuff to show." 

6. "Vacation mode on." 

7. "I want adventure in the great wide somewhere." 

Për selfie-t me syze.

1. "Shine like the whole universe is yours." 

2. "Give a girl the right sunglasses, and she can conquer the world."

3. "Sunglasses are the quick way to achieve glamour."

4. "I find my happiness where the sun shines." 

5. "Shades of you."

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0010561943054199
    array(1) { ["section"]=> string(153) "po-beheni-gati-per-plazh-dhe-s-dini-cfare-te-shkruani-ne-fotot-ne-instagram-hidhini-nje-sy-ketyre-34-shprehjeve-nese-s-pertoni-do-ju-ndihmojne-foto-61296" }