INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Po afrojnë festat! Ja disa ide se si mund të visheni [FOTO]

Po afrojnë festat! Ja disa ide se si mund të visheni [FOTO]

Publikuar më: 14:11 21-11-2017

Po afrojnë festat dhe më ketë rriten dhe dilemat së çfarë duhet të veshim?

Krishtlindjet, nata e vitit të ri, drek me familjen apo me shoqërinë për secilin nga këto rastet intv, iu sjell disa ide se si të visheni.

fd58c42118136367191781da002f4cc5.jpg

59d8651a3c4ac29dfa934b7599bfe585.jpg

b268463fe2fd5b0b5f5855eb438196f1.jpg06a38a9a3efee81827d0cdb457e5dc42--cute-christmas-outfits-christmas-fashion.jpggallery-1478705783-wdy120116ffeature-027.jpgafe59ecb4f3a28e8ef506c109c846799.jpgd16b961644d5e5960922fa1f3fa47423.jpg12a3581da2eff63f34ec7f3635882f9b.jpga3e076649dff1d87466a769dbe9bb3ae.jpg40f461bbb17bb3d2b45e10ac9c41acdf.jpg39819d2a-99ac-4e76-b757-cd07ff40ec04---0_1.PNG70f9a436-5ebc-40de-b31e-6185744aeb5e---0.PNG172dae9a-483e-465d-a877-fb19f3a11ec1---0.PNG4108535d-96b1-4066-83b4-c297f77f6a1c---0.PNG37bb50eb-3208-42ff-9bee-a6b71a9466d2---0.PNG

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0012249946594238
    array(1) { ["section"]=> string(62) "po-afrojne-festat-ja-disa-ide-se-si-mund-te-visheni-foto-42620" }