INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Plotësisht i relaksuar dhe duke buzëqeshur pranë të dashurës, Ronaldo kapet “mat” nga kamerat tek përballet me akuzat e përdhunimit[VIDEO]

Plotësisht i relaksuar dhe duke buzëqeshur pranë të dashurës, Ronaldo kapet “mat” nga kamerat tek përballet me akuzat e përdhunimit[VIDEO]

Publikuar më: 13:54 11-10-2018

Cristiano Ronaldo ka fluturuar këtë fundjavë në vendlindje, për tu takuar me avokatët e tij, në lidhje me mbrojtjen që ai do të bëjë kundër akuzave të përdhunimit.

Lojtari është filmuar në tarracën e lokali-t “Sky Bar” në Lisbonë, me të dashurën e tij duke buzëqeshur dhe plotësisht i relaksuar.

Georgina Rodriguez po e mbështet fort Ronaldon në akuzat që ai po përballon. Çifti është lidhur që në 2016 dhe kanë një vazjë të vogël bashkë.

Ronaldo i ka mohuar të gjitha akuzat për përdhunim, duke e cilësuar aktin si një krim të papranueshëm nga ana e tij, ndërkohë që media-t nxorën në pah një dokument ku supozohet se
Ronaldo ka paguar 285 mijë paund për ti mbyllur gojën Kathryn Mayorgës.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0094120502471924
    array(1) { ["section"]=> string(140) "plotesisht-i-relaksuar-dhe-duke-buzeqeshur-prane-te-dashures-ronaldo-kapet-mat-nga-kamerat-tek-perballet-me-akuzat-e-perdhunimit-video-74869" }