INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
PLAS SKANDALI/Zbulohet video-ja porno e ‘’yllit’’ të Serisë A: ''Si dreqin e gjetën, mbaj mend që e fshiva…''

PLAS SKANDALI/Zbulohet video-ja porno e ‘’yllit’’ të Serisë A: ''Si dreqin e gjetën, mbaj mend që e fshiva…''

Publikuar më: 16:44 08-02-2019

Në futbollin Italian çështja e ditës është bërë një video me dritë e kuqe e futbollist të Cagliarit, Siril Tero.

Videoja, e cila është zbuluar nga WhatsApp-i i një shokut të ngushtë të futbollistit, shihen qartë një burrë (Tero) dhe një grua janë duke kryer marrëdhënie seksuale në prani të një femrë të tretë, e cila merr pjesë dhe filmon. Këto pamje kanë ngjallur dhe shumë komente në rrjetet e ndryshme sociale.

Futbollisti i pyetur rreth këtij skandali të bujshëm ka shpejguar se: “Është një çështje e 4-5 viteve më parë kur isha pjesë e Udinezes. Nuk e di si doli, por ka bërë rrëmujë. Si është e mundur. Ai i kishte fshirë të gjitha. As nuk e mbaj mend këtë gjë. Nuk e di si erdhi, s’kam asnjë ide. Është bërë shumë rrëmujë, të gjithë vetëm po flasin për këtë”

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0070312023162842
    array(1) { ["section"]=> string(104) "plas-skandali-zbulohet-video-ja-porno-e-yllit-te-serise-a-si-dreqin-e-gjeten-mbaj-mend-qe-e-fshiva-86497" }