INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Plas gallata në emision! Kastro Zizo: Do qëndroj 2 vite GAY! [VIDEO]

Plas gallata në emision! Kastro Zizo: Do qëndroj 2 vite GAY! [VIDEO]

Publikuar më: 20:08 13-06-2018

I ftuar në emisionin “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani ishte këngëtari shqiptar, Kastro Zizo dhe bashkëpunëtori i tij në projektin e fundit, Tsunami. Dyshja foli rreth këtij bashkëpunimi me këngën, "Konga e çajit" dhe sesi erdhi ne jete ky duet. Por perpos kësaj, gjatë intervistës në lojën “POapoJO”, Fatma pyet çunat nëse kanë shkruar ndonjëherë letër dashurie dhe merr nga secili një PO, por moderatorja me shaka i kthehet Kastros, duke i thënë:

Fatma: "Ti ke shkruajtur letër dashurie?"
Kastro: "Pse mi ça jam unë? Ndonjë borzilok ë? Patjetër!
Fatma: "Epo t'i bësh këngë çajit dhe jo të dashurës, dyshoj të shkruash letër dashurie.
Kastro: Kam bërë aq shumë këngë për femra, sa që po mendoj diku te 2 vjet, të bëhem gay fare! Kot kështu gjëndje, 2018 - 2020 po rri GAY, ca kohë meqënëse është trend." shprehet me shaka Kastro duke shkaktuar të qeshura në studio./intv.al/

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.011137008666992
    array(1) { ["section"]=> string(69) "plas-gallata-ne-emision-kastro-zizo-do-qendroj-2-vite-gay-video-61658" }