INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Plagosi Noizyn për Cozman, por sot ky i fundit as nuk flet më me Albert Krasniqin [FOTO]

Plagosi Noizyn për Cozman, por sot ky i fundit as nuk flet më me Albert Krasniqin [FOTO]

Publikuar më: 15:23 10-11-2017

Të gjithë e mbajnë mend sherrin që ndodhi vitin e kaluar në Prishtinë mes dy grupeve rivale, OTR dhe Babastars.

Nga konfrontimi fizik mes tyre, mbeti i plagosur Noizy nga menaxheri i grupit atë kohë, Albert Krasniqi.

Por ditët e fundit është folur për një pëçarje mes anëtarëve të Babastars.

Koncertet e Getoarit vetëm me Majk, zhvendosja e tij në Tiranë, zvarritja e publikimeve të projekteve të përshkakëta dhe mos postimi i këngës së re të Getit nga ana e krahut të tyre të djathtë, Albert Krasniqit, janë vetëm disa nga arsyet që të bëjnë të besosh se mes labelit ka përçarje.

babastars-1-e1499161481807-780x439.png

Gjithçka nisi me një postim të biznesmenit teksa bëri publike bisedat me reperi kosovar të cilin e akuzonte për diferencim mes anëtarëve të grupit.

 ‘Unë kom me kon qaj që kom me rrxu gradualisht’ – i drejtohej ai  Getit për përfitime në datat e koncerteve.

Por pas kësaj, duket se edhe anëtarët e tjerë të grupit e kanë prishur marrëdhënien me Albertin të cilit ia kanë hequr follow-n nga Instagram.

Screenshot_4-5.jpg

 Sa i përket Cozman-it, kjo ishte tepër zhgënjyese për Albertin i cili plagosi edhe Noizyn për të mbrojtur reperin. Ndërkaq, vetë ai ka postuar këtë foto në Instagramin e tij ku shkruan: “Besnik që në ditën e parë”. 

sryrtytry.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0014541149139404
    array(1) { ["section"]=> string(91) "plagosi-noizyn-per-cozman-por-sot-ky-i-fundit-as-nuk-flet-me-me-albert-krasniqin-foto-41560" }