INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Piloti Xhonatan Islami foli hapur: Erion Veliaj e mbajti fjalën [VIDEO]

Piloti Xhonatan Islami foli hapur: Erion Veliaj e mbajti fjalën [VIDEO]

Publikuar më: 16:15 16-05-2018

I ftuar në emisionin IN Traffic me moderatore Anisa Bega në IN Radio 105.7 ishte Xhonatan Islami.

Ai foli për pasionin e madh të tij si pilot në shumë kategori të ndryshme dhe më kryesorja Skysports Albania. I pyetur për emisionin “ Guximtarët” me personazhe të shumtë të cilët provuan emocionet e fluturimit dysh, ai na tregoi për pjesëmarrjen e kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj. Sipas Xhonatanit, në ditën që do merrte pjesë Erjoni kishte shumë erë dhe u realizua ditën tjetër.

53872e97-71f3-409c-94ac-04bc1094b070.jpg

 

Gjithashtu piloti tha se Lali Eri e mbajti fjalën për ndërtimin e pistës së fluturimit në Dajt. Për më tepër shikoni video-n më poshtë:

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0043179988861084
    array(1) { ["section"]=> string(74) "piloti-xhonatan-islami-foli-hapur-erion-veliaj-e-mbajti-fjalen-video-58555" }