INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Përmbyten stadiumet,shtyhen Kategoritë e para dhe të dyta, në rrezik dhe Superiorja [FOTO]

Përmbyten stadiumet,shtyhen Kategoritë e para dhe të dyta, në rrezik dhe Superiorja [FOTO]

Publikuar më: 13:36 01-12-2017

Përmbytjeve nuk iu ka shpëtuar as stadiumet duke sjell kështu dhe shtyrjen e ndeshjeve të kampionatit.

Deri tani Korabi i kategorisë së parë dhe Maliqi i kategorisë së dytë ka lajmëruar se ndeshjet e futbollit janë shtyrë për në 10 dhjetor.

Megjithatë nga FSHF ende nuk ka ndonjë njoftim zyrtarë për situatën e krijuar.

kroabi.jpg

 

maliqi.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0015699863433838
    array(1) { ["section"]=> string(93) "permbyten-stadiumet-shtyhen-kategorite-e-para-dhe-te-dyta-ne-rrezik-dhe-superiorja-foto-43610" }